Pozvánka "ŠKOLA NANEČISTO"

tabule cr

KDY: 5. dubna 2024 od 9.00 do 16.30 hodin

KDE: pavilon Masarykovy ZŠ

S SEBOU: občanský průkaz jednoho z rodičů, rodný list dítěte, vyplněnou Žádost o přijetí k povinné školní docházce (možno vyzvednout v MŠ, při zápisu nebo vytisknout z webových stránek školy). Žádají-li rodiče o odklad povinné školní docházky, vezmou s sebou vyplněnou Žádost o odklad školní docházky, doporučující vyjádření školského poradenského zařízení a vyjádření odborného lékaře (možno tiskopis vytisknout z webových stránek školy).

ZAPSÁNÍ ÚČASTI: vzhledem k současné situaci, prosíme rodiče budoucích prvňáčků, aby své dítě zapsali k zápisu na předem určený čas v daném prezenčním archu v MŠ jejich dítěte. Rodiče dětí z jiných spádových oblastí si mohou dohodnout termín na telefonním čísle 739 572 158 nebo e-mailové adrese: cechova.lenka@zsmaspolick a.cz

Mgr. Lenka Cechová

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Jak můžete pomoci svým dětem.pdf)Jak pomoci svým dětem[ ]83 kB

Počet návštěv - Dnes: 67 | Včera: 51 | Týden: 300 | Měsíc: 975 | Celkem: 301569