Školská rada 2017

Dne 11. září proběhla tradiční schůzka školské rady. Byla odsouhlasena výroční zpráva za školní rok 2016/17 a úprava školního řádu, která se týká hrubých opakovaných slovních a úmyslných fyzických útoků vůči zaměstnancům nebo vůči ostatním žákům školy. V dalším bodě rada vzala na vědomí dodatky Školního vzdělávacího programu, tedy plavání na I. stupni, povinný anglický jazyk od 2. třídy, nový volitelný předmět na II. stupni Tvořivé ruce a vrstevnický projekt Prvňáci a deváťáci jsou kamarádi. Nakonec seznámila paní ředitelka členy rady s úpravami prostranství před školou.
Mgr. V. Mrkosová, Mgr. P. Vinařová

Copyright © 2018 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 36 | Včera: 116 | Týden: 725 | Měsíc: 2372 | Celkem: 103726