Den naruby v 1. třídě

img 0312Prvňáčci chodí do školy půl roku, teprve dostali své první vysvědčení a už se zapojili do školního projektu Den naruby. Jeden den v týdnu přestali být školáky a vyučovali své spolužáky jako opravdoví učitelé. Děti se rozdělily do skupin podle zájmů a s pomocí svých třídních učitelek si připravily vyučovací činnosti do předmětů Živé počítání, Čtení, Psaní a Svět poznání. Nejvíce malé učitele bavilo razítkování a známkování zadaných úkolů a vyvolávání k tabuli. Jako nejobtížnější hodnotili psaní krasopisně na tabuli a vysvětlování úloh svým žáčkům. Pro děti byl Den naruby velký zážitek a také paní učitelky si tento den jako žákyně v lavicích velmi užily.

Momentky ve fotogalerii

Počet návštěv - Dnes: 12 | Včera: 50 | Týden: 219 | Měsíc: 1261 | Celkem: 301855