Školní výlet - Mirakulum

img 0698 10img 20170614 173740Dne 14.6.2017 se uskutečnil náš školní výlet do zábavného centra – Mirakulum. Odjížděli jsme brzy ráno a s menší zastávkou na benzínce nám cesta trvala 3 hodiny.

Když jsme přijeli do parku Mirakulum, trošku jsem se lekl skoro plného parkoviště autobusů, ale naštěstí park byl veliký. Hned, co jsme přijeli do parku, tak jsme spěchali na projížďku v BVP (bojové vozidlo pěchoty). Trošku jsem se nejdřív bál, ale nakonec to byla sranda. Poté jsme jeli na další projížďku vláčkem na tankodrom, kde jsme si mohli prohlédnout tanky, helikoptéru, projít se v podzemních chodbách a zaskákat si na velké trampolíně. Pak jsme přijeli zpátky a měli jsme rozchod a šli jsme prozkoumat celý park.

V parku byly obrovské trampolíny, kolotoče, lanové aktivity, obrovské hrady s prolézačkami, bludiště, přírodovědné naučné stezky, minizoo a spousta dalších lákavých atrakcí.

Po necelé hodině jsme se sešli a dali jsme si oběd. Po obědě jsme vytvořili skupinky a měli rozchod. Prošli jsme skoro všechny atrakce. Jediné, co bych vytknul výletu a co mě mrzelo, že nebyl zpřístupněn vodní svět, který se momentálně opravuje.

Nikdo se neztratil a nijak nezranil, proto se výlet vydařil a přispělo k tomu i počasí, které nám přálo.

Na cestě zpátky jsme se stavili v McDonaldu, navečeřeli jsme se a spokojeně usedli do autobusu. Byl to super výlet a určitě ho doporučuji ostatním.

Adam Švec 5.B

VÝLET MIRAKULUM

Náš skvělý výlet začal jak jinak, než smíchem. V autobuse nám totiž pan řidič, mimichodem tatínek našeho Davida, pustil zábavnou komedii Drž hubu. I přes zábavnou cestu jsme se nemohli dočkat až budeme na místě. Byla to dlouhá cesta jelikož se PARK MIRAKULUM nachází v Milovicích, což je kousek před Prahou. Když už jsme konečně šťastně dorazili na místo, museli jsme čekat než naše paní učitelka Vaňáková a paní učitelka z 5.B Schauerová zajistí vstupenky. Ale paní od pokladny je stále zdržovala a evidentně neměla dobrý den. Hned jak se tak stalo, honem jsme se vrhli do parku plného překvapení a zábavy. Jako první atrakce nás čekala jízda tankem (tankodrom). Bylo to skvělý, už jen ten pocit, že stojíme v tanku, který stál občas na zadních, nás okouzlil! Po dobrodružné jízdě tankem jsme se projeli vláčkem, který nás dovezl na jiné atrakce (např. Skákací bublina), mohli jsme se také podívat do jiných tanků nebo do podzemí. Když jsme se vrátili zpět, všichni jsme chtěli rozchod. I přes chvíli promyšlení nám ho paní učitelky daly, jelikož jsme každý měli svoji mapku areálu a mobil. Po skvělém rozchodu jsme se zašli najíst do místní jídelny, kde byly na výběr 3 jídla. Ještě že jsme měli po tankodromu! Potom byl další rozchod, chodili jsme po skupinkách, takže jsme se nemohli ztratit, maximálně v místním bludišti. Byly tam krásné atrakce, lanovky, průlezky, klouzačky, trampolíny a jedna OBŘÍ houpačka, na kterou jsme se všichni, kromě pár dětí odvážili. Zábavné atrakce nás moc unavily a byl čas jet domů. Cestou jsme se stavili na večeři do McDonaldu. Po příjezdu nás čekali rodiče a vydali jsme se domů. Výlet byl skvělý, nikdy na něj nezapomenu a doporučuji všem – JEĎTE SE TAM PODÍVAT!

Karolína Báčová 5.C

Počet návštěv - Dnes: 24 | Včera: 47 | Týden: 164 | Měsíc: 1128 | Celkem: 300499