Přespolní běh 2017

img 20171004 110736Stalo se již tradicí, že sportovní soutěže zahajuje na začátku nového školního roku mezi žáky tak „oblíbený“ přespolní běh. Letos tomu nebylo jinak. Ve středu 27.9. mohli mladí sportovci porovnat běžecké síly s ostatními školami z obvodu v poličském lesoparku Liboháj. Ti nejlepší postoupili a o týden později boje zopakovali již na okresní úrovni, kam se probojovala tři naše družstva z druhého stupně a mnoho žáčků v kategorii jednotlivců ze stupně prvního. I zde – v okresním kole – se naši svěřenci neztratili. Za zmínku jistě stojí famózní výkon Adély Bartoňové, která zvítězila ve své kategorii stylem start-cíl s půlminutovým náskokem na druhou běžkyni. Strhující finiš pak předvedl Šimon Němec, který v cílovém sprintu našel více sil než jeho soupeř ze Svitav a dosáhl tak na post nejvyšší. Všem našim zúčastněným reprezentantům gratulujeme k odvedeným výkonům!

Počet návštěv - Dnes: 11 | Včera: 51 | Týden: 244 | Měsíc: 919 | Celkem: 301513