SKŘÍTCI PODZIMNÍČCI

podzimnciV pátek 1.12. třída 1.C ukončila měsíční podzimní projekt naučnou stezkou Po stopách lesních skřítků. Děti cestou do Liboháje plnily úkoly s přírodní a ekologickou tématikou. Ve škole nás skřítkové provázeli ve všech vyučovacích předmětech. Podzimníčci byli také navštívit žáky 1. a 2. tříd na pavilonu. Přednesli básničku, popovídali si o krásách přírody a věnovali dětem dárek. Cílem projektu byl rozvoj přírodovědných znalostí, uvědomování si a respektování pravidel práce v týmu, rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé a jemné motoriky, rozvoj představivosti a fantazie v tvořivých činnostech, rozvoj prosociálního chování ve vztahu k druhému a úcty k životu ve všech jeho formách. Během projektu děti pozorovaly, zkoumaly, objevovaly, všímaly si souvislostí, pracovaly s přírodninami, některé si vytvořily sešit – Skřítkovníček, četly, počítaly, zpívaly a dokonce v lese viděly skutečné skřítky! Chtěla bych poděkovat Mozaice a všem rodičům, kteří nám v projektu pomáhali. Především paní Procházkové a rodičům Doležalovým, bez kterých bychom naučnou stezku nemohli absolvovat. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

třída 1.C

Další fotografie ve fotogalerii školy

Počet návštěv - Dnes: 38 | Včera: 47 | Týden: 178 | Měsíc: 1142 | Celkem: 300513