Zdravohrátky

Ve středu 23. listopadu se dívky z 8. a 9. tříd, které uvažují o studiu a dalším uplatnění v oblasti zdravotnictví, zúčastnily ZDRAVOhrátek ve Střední zdravotnické škole ve Svitavách. V rámci této akce škola představila obory praktická sestra a masér ve zdravotnictví. Naše dívky byly velmi šikovné a během plnění soutěžních úkolů si prohlédly nejen prostory školy, ale podívaly se i do nemocnice a na pracoviště zdravotnické záchranné služby. Uvědomily si, že práce ve zdravotnictví je sice velmi náročná, ale zároveň záslužná a krásná. Snad jim toto poznání pomůže při rozhodování o dalším profesním směřování a volbě střední školy.

Počet návštěv - Dnes: 21 | Včera: 50 | Týden: 228 | Měsíc: 1270 | Celkem: 301864