Zlatý list - národní kolo 2019

zlaty list 2019Po vítězství v krajském kole se nominovalo družstvo starších žáků (Vargová Anežka, Sobolová Eliška, Škorpíková Adéla, Machová Karolína, Kocanda Tomáš a Jílek Michal) do národního kola ve Vanově u Telče. Jedná se o týdenní akci s množstvím exkurzí a doprovodného programu. Účastníkům se intenzivně věnuje celá řada odborníků v oblasti přírodovědy, ekologie a ochrany přírody. Soutěžní klání začne obhajobou práce pro přírodu a vrcholí soutěžní stezkou, na kterou se za naše družstvo Melounci vydali dvě tříčlenná družstva, která si v konkurenci nejlepších kolektivů vedla velmi dobře.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (NK_ZL_2019_vysledky_starsi.pdf)Zlatý list - národní kolo 2019[ ]451 kB

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 41 | Týden: 1 | Měsíc: 228 | Celkem: 198705