Městská knihovna v Poličce

Masarykově základní škole nabízí své služby Městská knihovna v Poličce, patřící k nejstarším knihovnám v Čechách.

Knihovna pořádá řadu vzdělávacích akcí, které jednotliví učitelé často během školního roku navštěvují.

Knihovna se zkušenými lektory pracuje s žáky nad rámec obvyklých knihovnických činností. Připravuje různé vzdělávací programy o různých knížkách, nebezpečí internetu a další akce vedoucí k rozvoji čtenářského zájmu.

Nedílnou součástí bývají rovněž výstavy fotografií a prací žáků ZUŠ v prostorách knihovny.

Žáci si mohou během vyhledávání údajů z knih bedlivě prohlédnout jednotlivá oddělení knihovny a dozvědět se mnoho zajímavého.

Copyright © 2019 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.

Počet návštěv - Dnes: 2 | Včera: 130 | Týden: 132 | Měsíc: 2261 | Celkem: 140614