Den dětí ve školní družině

Dne 31. 5. 2018 se uskutečnila v prostorách školní zahrady úspěšná akce „HRY BEZ HRANIC“, k příležitosti Mezinárodního dne dětí. Program byl pořádán pro předškolní děti mateřských škol z Poličky a dětí navštěvujících školní družinu. Bylo připraveno mnoho zajímavých a zábavných disciplín, jako skládání obrázků, skládání kostek dle předloh v časovém intervalu, kvízy, skok v pytli, prolézání strachovým pytlem, střelba na plechovky, slalomový závod s míčem a přenášení pingpongového míčku na lžíci. Za každou splněnou disciplínu byly děti odměněny sladkostí.

Děti i pracovníci ŠD prožili příjemné dopoledne a už teď se všichni těší na příští rok.

Počet návštěv - Dnes: 24 | Včera: 47 | Týden: 164 | Měsíc: 1128 | Celkem: 300499