Okresní kolo recitační soutěže a Dětská scéna v Pardubicích 1. st.

27.3. se konalo v divadle Trám ve Svitavách okresní kolo recitační soutěže, ve kterém naši školu reprezentovalo 5 žáků. A opět jsme neodjeli s prázdnou. Všichni naši recitátoři za svůj výkon získali ocenění, když skvěle zvládli svůj text přednést na podiu před porotou a diváky zaplněným divadlem. Václav Pávek získal v kategorii 1. tříd 1. místo a cenu diváků a jen proto, že tato kategorie končí v okresním klání, nepostoupil na krajskou Dětskou scénu. V kategorii 2. a 3. tříd získal 2. místo Jan Teplý a 3. místo Lucie Škaroupková, která navíc získala cenu diváků. Oba soutěžící postoupili do krajského kola soutěže. V kategorii 4. a 5. tříd získali za svůj výkon Ondřej Varga a Sofie Kavanová čestné uznání. Gratulujeme a přejeme Honzovi a Lucii mnoho štěstí v krajském kole v Pardubicích.

Počet návštěv - Dnes: 25 | Včera: 50 | Týden: 25 | Měsíc: 977 | Celkem: 303092