Vzdělávací program

Školní vzdělávací program (ŠVP ZV) Masarykovy ZŠ Polička nese motivační název „Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe“ II. Dokument podrobně rozpracovává celý systém vzdělávání na naší škole. Tento dokument nabyl platnosti 1.9.2022 a nahrazuje předcházející z roku 2018 (včetně jeho dodatků). Reaguje na změny RVP ZV a potřeby Masarykovy základní školy Polička. Tímto krokem zajišťujeme aktualizaci znalostních, dovednostních a vědomostních výstupů našich žáků, jejich smysluplnost a provázanost. Celý školní vzdělávací program je k nahlédnutí v ředitelně školy a na webových stránkách školy je k nahlédnutí výtah ze ŠVP.

Kontakty:
Koordinátor ŠVP: Mgr. Jitka Junková, Mgr. Petra Vinařová
Tel./mail: 461 725 529, junkova.jitka@ zsmaspolicka.cz, vinarova.petra@ zsmaspolicka.cz
Pracoviště: 1. stupeň, 2. stupeň
Konzultační hodiny pro rodiče (zákonné zástupce): po tel. domluvě

Počet návštěv - Dnes: 15 | Včera: 56 | Týden: 278 | Měsíc: 1320 | Celkem: 301914