Atletický čtyřboj 2024

20240410 134322Ve středu 10. dubna se žáci a žákyně naší školy zúčastnili okresního kola atletického čtyřboje, které se konalo ve Svitavách. I v zimě, větru a dešti naši sportovci podávali velmi kvalitní výkony. Naše soutěžící družstva se ve všech kategoriích umístila na stupních vítězů. Mladší žáci obsadili 3. místo, starší žákyně – 2. místo a starší žáci zvítězili a vybojovali si tak postup do krajského finále atletického čtyřboje. V kategorii jednotlivců se ve starších žácích na krásném 3. místě umístil Petr Schwach a na jednoznačném 1. místě se v kategorii starších žákyň umístila Lucie Jílková, která podávala úžasné výkony, ve skoku dalekém si navíc posunula svůj osobní rekord na 5,06m. Všem zúčastněným sportovcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy i přes velmi nepříznivé počasí.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 55 | Včera: 45 | Týden: 245 | Měsíc: 146 | Celkem: 302261