Blahopřání bronzovým olympionikům

olympioniciK výbornému umístění, kterým bylo třetí místo v Krajské olympiádě dětí a mládeže Pardubického kraje, poblahopřál starosta města Jaroslav Martinů společně s místostarostou Pavlem Štefkou všem zúčastněným sportovcům a jejich učitelům z Masarykovy základní školy. Všichni sportovci byli odměněni na památku i diplomem města Poličky. Jmenovitě děkujeme paní učitelce Nikole Fňukalové a panu učiteli Petru Schafferovi. Jejich úspěšní svěřenci jsou: Groulíková Barbora, Vraspír Jakub, Schwach Petr, Dospěl Stanislav, Kantorová Andrea, Pavlík Vít, Zelendová Natálie, Fliedrová Adéla, Dvořáková Anežka, Jílková Lucie, Vodehnalová Štěpána a Machová Eliška.

Pardubické krajské sdružení ČSTV ve spolupráci s Krajskou radou AŠSK ČR a Pardubickým krajem pořádá Krajskou olympiádu dětí a mládeže Pardubického kraje. Krajské olympiády se účastní vítězné školy jednotlivých sportů z Okresních olympiád Pardubického kraje. „Naše škola se snaží každoročně zúčastňovat většiny sportu vypsaných AŠSK. Klademe velký důraz na sportovní vyžití a reprezentování našich sportovců a díky tomu se každoročně dostavují i velmi kvalitní výsledky v konkurenci desítek škol z celého kraje“, komentuje ředitelka školy Lenka Novotná.

Naděžda Šauerová

Počet návštěv - Dnes: 24 | Včera: 53 | Týden: 77 | Měsíc: 312 | Celkem: 302427