Pasování na prvňáčky

img 0950img 0967Dne 31.10.2023 se uskutečnilo pasování na prvňáčky. Součástí pasování byl i vrstevnický program prvňáčků a deváťáků. Společně jsme se setkali už v pondělí při nácviku. V úterý se akce uskutečnila již na ostro.

Pasovat prvňáčky přišla paní ředitelka Lenka Novotná s panem učitelem P. Schafferem. Prvňáčci museli povědět říkanku nebo zazpívat písničku s přiděleným jménem své třídy – mravenečci, rybičky, lištičky. Všechny říkanky byli moc vydařené.  Následně prvňáčci složili slib – o dobrém prospěchu, jak se nestát poškolákem a jak se správně chovat v naší škole. Paní ředitelka všem prvňáčkům osobně pogratulovala a předala jim pasovací list. My deváťáci jsme své prvňáčky hrdě doprovodili a měli jsme radost ze společného setkání.

Po samotném pasování jsme je doprovodili zpět na pavilon, kde jsme se ještě společně vyfotili. Prvňáci jsou skvělí a už se moc těšíme na další setkání a společný čas.

Jana 9.C

Počet návštěv - Dnes: 2 | Včera: 54 | Týden: 109 | Měsíc: 344 | Celkem: 302459