Odpolední školní klub opět v provozu

Odpolední školní klub se také bohužel potýká s „dobou covidovou“. Nyní už je jeho provoz opět obnoven a my budeme rádi, pokud sem žáci opět najdou cestu a budou zde trávit čas, například když čekají na odpolední vyučování či autobus.

Ranní školní klub je otevřen každý den od 6:20 – 7:45 h.

Odpolední školní klub je otevřen vždy v úterý, středu a čtvrtek od 11:35 – 13:25 h v době volných hodin mezi dopoledním a odpoledním vyučováním.

ŠK je určen přednostně žákům 2. stupně ZŠ, ale příležitostně i žákům 1. stupně, kteří nebyli přijati k pravidelné denní docházce do školní družiny. Kapacita ŠK je 25 žáků. Prostor školního klubu se nachází v suterénu hlavní budovy školy, žáci do klubu přicházejí a odcházejí samostatně. Činnost klubu zajišťuje pedagogický pracovník a je bezplatná. Školní klub není pokračováním školního vyučování, ale žákům je nabízena možnost spontánní zájmové činnosti, jako je např. četba knih a časopisů, deskové hry, počítače, stolní fotbal a šipky, výtvarná činnost či komunikace s ostatními spolužáky, odpočinek a relaxace.

Cílem činnosti klubu je smysluplné využití volného času žáků, prevence výskytu sociálně patologických jevů.

Počet návštěv - Dnes: 8 | Včera: 50 | Týden: 257 | Měsíc: 492 | Celkem: 302607