1.A a 9.A o olympiádě v Pekingu

V pondělí 21. února se deváťáci po krátké odmlce opět spojili online formou s prvňáčky. Děti se z posledního setkání v prosinci, při kterém byly společně nadělit zvířátkům dobroty do krmelce a zažily spoustu legrace, moc těšily. Po radostném přivítání se kamarádi z 9.A rozpovídali o zimní olympiádě v Pekingu. Popsali a vysvětlili barvy olympijských kruhů, vyjmenovali názvy zimních sportů, ve kterých sportovci soutěžili o medaile. Ptali se dětí, jestli olympiádu sledovaly s rodiči, který sport se jim líbil nebo je zaujal. Také je zajímalo, zda sportují, či navštěvují nějaký sportovní oddíl.

Následně někteří pohovořili o sportu, kterému se věnují. Pověděli dětem i to, jak dlouho sportují, jaký měli dosavadní nejlepší úspěch a zda již získali medaili.

V závěru pochválili prvňáčky za výbornou spolupráci a aktivitu. Na obou stranách panovala příjemná atmosféra. Děti poděkovaly kamarádům za zajímavé povídání a už nyní se těší na další setkání.

Žáci 1.A

Počet návštěv - Dnes: 39 | Včera: 35 | Týden: 39 | Měsíc: 593 | Celkem: 302708