Okresní kolo volejbalu dívek a chlapců

Ve středu 16.3. bylo na poličském gymnáziu sehráno okresní kolo ve volejbalu dívek. Naše družstvo si poměřilo síly s gymnázii ze Svitav a Moravské Třebové a se Základní školou Dolní Újezd. Děvčata bojovala o medailové umístění. Konečné třetí místo odpovídá jejich herním kvalitám, i když s Dolním Újezdem padly v tiebreaku. V družstvu nastoupily zkušené hráčky i mládí z šestých tříd.

Druhý den byli v akci naši chlapci. Celkem jednoznačně jsme se dostali přes Gymnázium Svitavy a Základní školu U školek Litomyšl do finále. Tady jsme nestačili na tým chlapců místního gymnázia. Především pro větší množství nevynucených chyb. Nejlepším hráčem byl nahrávač týmu Radim Andrlík z 8.A. Všem zúčastněným patří velký dík.

har

Počet návštěv - Dnes: 9 | Včera: 35 | Týden: 293 | Měsíc: 528 | Celkem: 302643