Poděkování našim žákům – sporťákům

tvOd poloviny dubna se naši sportovní nadšenci pravidelně scházeli v hale základní školy, aby společně natrénovali zajímavé pohybové vystoupení plné akrobacie, tance, jumpingu, kondičního cvičení a cvičení se sportovním náčiním, které poprvé představili čtvrtého června k příležitosti akce – Čas pro neobyčejné zážitky. Vystoupení slavilo úspěch, proto bylo v dalších týdnech zopakováno i pro žáky prvního a druhého stupně. Celkem naši borci a borky zvládli devět vystoupení před zraky vždy zaplněného balkónu, plného zvědavých diváků. Atmosféra byla úžasná, stmelující a vznikla tak velmi silná parta sportovců.

Tímto našim žákům a žákyním velmi děkujeme za jejich energii a čas, který tomuto společnému dílu věnovali a těšíme se na další spolupráci.

Počet návštěv - Dnes: 37 | Včera: 41 | Týden: 136 | Měsíc: 37 | Celkem: 302152