Zvyky a tradice ve vyučování

Prostřednictvím ročníkového projektu Halloween se žáci naší školy seznamují se zvyky a tradicemi v anglicky mluvících zemích. Koncem října se děti ze 3.A, B, C a D tradičně převlékly do kostýmů a navštívily kamarády z 1. a 2. ročníku. It´s Halloween! Let´s have a party. Trick or treat! Koledu, nebo něco provedu… Těmito slovy doprovázely svoje hudebně pohybové koledování s písničkami o čarodějnicích a dalších strašidlech. Za svoje dovednosti a znalosti angličtiny si vysloužily sladkou odměnu a kouzelné výrobky připravené malými kamarády.

S českými zvyky a tradicemi se žáci seznamují ve světě poznání během celého školního roku. Začátkem listopadu zavzpomínali na své nežijící blízké a v současné době očekávají příjezd Martina na bílém koni, kterého brzy vystřídá školní Mikuláš s čerty, advent a Vánoce.

Za všechny zúčastněné -ju-

Počet návštěv - Dnes: 14 | Včera: 26 | Týden: 338 | Měsíc: 1380 | Celkem: 301974