Už Martin na bílém koni, už zase přijíždí k nám … aneb projektové vyučování ve 2.A a 2.B

V pátečním vyučování jsme se tematicky věnovali dni svatého Martina. Děti si poprvé vytvořily svůj vlastní lapbook, kde se dozvěděly zajímavé informace. Například kdo byl sv. Martin, proč se tradičně podává husa se zelím a knedlíkem, nebo pečou svatomartinské rohlíčky. Naučili jsme se společně písničku Už Martin na bílém koni, která krásně podtrhovala atmosféru ve třídě. V závěru jsme se všichni vydali na školní zahradu, kde byla pro děti připravena svatomartinská hra. Opět se ukázalo, že naše vzájemná spolupráce krásně stmeluje kolektiv a vytváří pozitivní klima.

Počet návštěv - Dnes: 16 | Včera: 26 | Týden: 340 | Měsíc: 1382 | Celkem: 301976