Sportovní úspěchy školy v atletických přeborech.

P5191058V tomto měsíci, tedy v květnu, se naše děti zaskvěly ve vyhlášených atletických závodech a to v Poháru rozhlasu a v Atletickém čtyřboji. Obě okresní kola proběhla v týdnu od 16.5. - do 19.5. na stadioně v Litomyšli. V Poháru rozhlasu závodí v jedné kategorii 10 až 12 dětí a na čtyřboji je 5 závodníků dané kategorie. Výkony jsou bodovány podle atletických tabulek a družstva postupují podle dosažených výsledků do vyšších kol. Nejlépe si vedlo družstvo mladších žákyň, které postoupilo ze 6. místa až do krajského kola Poháru rozhlasu do Pardubic. Zde soupeřily i se školami se sportovním zaměřením a tím si více vážíme obsazení  5. místa a výrazného zlepšení v osobních výkonech jednotlivých závodnic. Lucie Vyhnálková vyhrála krajské kolo ve skoku vysokém, kde překonala lať ve výšce 150 cm. GRATULUJEME.

Počet návštěv - Dnes: 12 | Včera: 56 | Týden: 275 | Měsíc: 1317 | Celkem: 301911