Hodina pohybu navíc

HPNDo tohoto projektu se naše škola přihlásila již minulý rok a hned si získal velkou oblibu v řadách našich žáků z prvních až třetích tříd navštěvující školní družinu. I letos bude vyčleněna jedna úterní hodina pro děti z prvních tříd, respektive středeční hodina bude vyhrazena žáčkům druhých a třetích tříd. Mladí sporťáčci se v Hodině pohybu navíc zdokonalí v různých míčových sportech – vybíjená, přehazovaná, badminton, fotbal, …. Děti se mohou těšit i na různé opičí dráhy, které měli loňský školní rok velký úspěch nejen v řadách žáků, ale taky u pana evaluátora Kaprálka, který pravidelně jezdí dohlížet na kvalitu Hodin pohybu navíc.

Děti 1. ročníku, které odevzdaly písemný souhlas, budou mít týdně 45 minut pohybových aktivit a to v úterý od 11:45 h do 12:30 h, začíná se 11. října.

Pro děti 2. a 3. ročníku je pro HPN vyhrazen středeční den od 12:40 h do 13:25 h, začíná se 5. října.

Za učitele Hodiny pohybu navíc se na mladé sporťáčky z družiny těší Mgr. Schaffer a Mgr. Schauerová

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (1274800(1).pdf)HPN 2016[ ]667 kB

Počet návštěv - Dnes: 26 | Včera: 56 | Týden: 289 | Měsíc: 1331 | Celkem: 301925