Atletická všestrannost
21. června 2026 |
Ve středu 17. června proběhl na školním hřišti turnaj v atletickém čtyřboji, kterého se zúčastnili nejnadějnější sportovci 3.–5. tříd naší školy. Atleti za výjimečně příznivého počasí soupeřili ve sprintu, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a na závěr ve vytrvalostním běhu. Přestože diplom za umístění na stupních vítězů nakonec získalo jen několik nejlepších, všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu nejen za svoje výkony, ale hlavně za soutěžení v duchu fair play.
Poděkování za pomoc s organizací patří žákům 9.A, kteří se projevili jako spravedliví rozhodčí a pozorní průvodci mladších spolužáků.


