Barevný den ve škole
21. června 2026 |
V úterý 17. června uspořádal školní parlament Barevný den. Jednotlivé třídy si předem zvolily svou barvu a v tento den přišly do školy oblečené v jejích odstínech. Chodby i třídy se tak rozzářily pestrou paletou barev a ve škole panovala veselá a přátelská atmosféra, nejoblíbenější barvou se stala modrá.
Cílem akce bylo podpořit sounáležitost třídních kolektivů a zpestřit závěr školního roku.
Děkujeme všem žákům i učitelům, kteří se do Barevného dne s nadšením zapojili a přispěli k jeho vydařenému průběhu.


