SCIO - příprava na přijímací zkoušky

Dobrý den,
jmenuji se Martin Slezáček a jsem ředitelem na škole Bohemia – Hotelové škole a Střední pedagogické škole a Základní škole s.r.o. v Chrudimi. Jelikož je volba vhodné střední školy zrovna aktuální záležitostí, rád bych vašim žákům nabídl studium u nás. Nebudu vás dlouho zdržovat čtením propagačních materiálů. Jsme škola, která svým žákům nabízí úzké napojení na fotbalový klub MFK Chrudim. Pokud tedy někoho baví sport (ideálně se mu aktivně věnuje), možná budeme vhodnou volbou.
Kromě „sportovního oboru” nabízíme i obor Pedagogické lyceum (Humanitní studia).
Martin Slezáček, ředitel školy
Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.
Víta Nejedlého 482, 537 01 Chrudim
tel: 733 712 599, email: slezacek.martin@bohemia.chrudim.cz

dod leden2022 ig jevicko

Informace a pozvánka na den otevřených dveří na Střední škole technické ve Vysokém Mýtě. Den otevřených dveří proběhne tuto sobotu 15. 1. 2022 od 8.00 do 12 :00 hodin tak, aby nekolidoval s běžnou výukou. Program potrvá cca 2 hodiny, v první části budou zájemci a zájemkyně o studium stručně seznámeni s SŠT, dále jim bude dán prostor pro dotazy.

Informační leták o Dni otevřených dveří na svitavském gymnáziu i na obchodní akademii ve čtvrtek 13. 1. 2022. Proběhne prezenční formou (za dodržení hygienických podmínek). Pokud by nebyly podmínky pro prezenční Den otevřených dveří, uskutečníme ho formou online přes aplikaci Teams. Rozhodnutí by padlo den před konáním akce – sledujte proto aktuální informace na webu školy: www.gyoa.svitavy.cz.

Zároveň přikládáme informaci o tom, že pořádáme, jako každý rok, přípravné kurzy k přijímačkám.
S pozdravem
PaedDr. Milan Báča
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
Sokolovská 1638/1
568 02 Svitavy
, tel.: 461535090, mobil: 603511743

dod pss letohrad

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.

Počet návštěv - Dnes: 7 | Včera: 31 | Týden: 214 | Měsíc: 839 | Celkem: 274728