Další úspěch našich žáků v chemické soutěži

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

snimek1Ve čtvrtek 27.5. proběhlo v Pardubicích vyhlášení výsledků a předání cen regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR. Od 21.4. jsme netrpělivě čekali na umístění našich žáků Karolíny Báčové, Natálie Neumeisterové a Ondřeje Vrátného, kteří postoupili do regionálního finále mezi 30 nejlepších mladých chemiků z pěti krajů. Regionální finále soutěže se uskutečnilo z důvodu protiepidemických nařízení distančně formou on-line testu. V jednotlivcích i v týmové soutěži jsme dosáhli vynikajícího umístění.

Natálie Neumeisterová vybojovala 2. místo, Ondřej Vrátný 4. místo a Karolína Báčová obsadila 10. příčku. Všichni si odnesli zaslouženě hodnotné ceny. Natálie a Ondřej postupují do celostátního finále. V hodnocení škol se nám letos podařilo opět vybojovat prvenství.

Všem blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a 15. června budeme držet pěsti, neboť v tento den se bude konat republikové finále.

Počet návštěv - Dnes: 34 | Včera: 65 | Týden: 216 | Měsíc: 891 | Celkem: 301485