Společně 9.A a 1.A

spolu 9a 1a27.5. jsme společně s 1. A strávili dvě hodiny vrstevnického programu. Nejprve jsme spolu zhlédli video Veselé zoubky, projekt zaštítěný společností dm drogerie market, s.r.o.

„Au, au, au, au, to to bolí,“ naříkal Hurvínek s ovázanou hlavou nad bolavým zoubkem z obrazovky, před zraky žáčků 1. třídy. Naštěstí se ukázala Mánička a poučila Hurvínka i děti o správné péči o zoubky, naučila je, jak často a jakým způsobem si zoubky správně vyčistit, jak často si měnit zubní kartáček i jak důležité je pravidelně se účastnit preventivních prohlídek u svého zubaře.

Od svých starších kamarádů se děti dozvěděly názvy jednotlivých zoubků a mnoho jiných důležitých informací. Za dobrou práci byly odměněny dárečky od sponzora celého projektu, společnosti dm drogerie market, s.r.o. – zubními kartáčky a pastami, nálepkami s návodem na správný způsob čištění zubů, přesýpacími hodinami na určení délky čištění chrupu a žvýkačkami bez cukru.

Druhou hodinu jsme věnovali seznamování, procházce a skotačení na dětském hřišti.

Počet návštěv - Dnes: 7 | Včera: 74 | Týden: 314 | Měsíc: 989 | Celkem: 301583