Šipkovaná s 1.A

sipkovana 1a10. 6. jsme pro prvňáčky připravili v nedalekém Liboháji šipkovanou. Po vyznačené stezce plnili naši kamarádi rozličné úkoly. Překonávali překážky, lano a lanovou pavučinu, házeli šiškami na cíl, zpívali jsme společně, skákali jsme v pytlích, běhali jsme různé štafety, lámali jsme si jazýčky nad jazykolamy. Nejvíce jsme si ale užili stavění domečků z přírodnin pro skřítky a víly. Domečky… spíš vily to nakonec byly. Přes indicie prvňáčci hledali zakopaný poklad. Moc jsme si toto dopoledne užili.

Je fajn, když se potkáme, že se radostně zdravíme. Probíhá objímačka a dokonce i slzičky.

Pro každého svého prcka píšeme na konec roku dopis.

9.A

Copyright © 2023 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 7 | Včera: 83 | Týden: 227 | Měsíc: 370 | Celkem: 288857