Adaptační kurz

img 20210909 104443img 20210909 1116598. - 9. září proběhl adaptační kurz pro naše šesté ročníky. Letos je máme čtyři, a tak počet frekventantů a dozorů překročil stovku. Již desátým rokem jezdíme na pobyt tábora Vesmír ve vlastnictví TOSu Svitavy na Budislavi.

Zářijové počasí nám přálo, i když bylo poměrně teplo, foukal nepříjemný vítr. Třídy společně se svými třídními a asistentkami měly oddělené programy. Chtěli jsme, aby se skupiny tříd společně lépe poznaly mimo běžné prostředí a začaly stmelovat kolektiv. Snažili jsme se nastartovat a urychlit proces sbližování a poznávání. Na kurzu převládaly zážitkové aktivity, do kterých byli žáci zapojováni a úkoly řešené intenzivní spolupráci. Žáci měli i čas pro sebe, kdy si mohli povídat, hrát společné hry a bavit se, jak chtějí. V kuchyni bylo napilno, starost o hladové žaludky předčila hora, co hora, Mount Everest umytého nádobí.

Všem zúčastněným patří velký dík.

Počet návštěv - Dnes: 35 | Včera: 47 | Týden: 175 | Měsíc: 1139 | Celkem: 300510