Pohlazení pro maminky

Po dlouhé odmlce letos opět začaly děti od 1. do 5. tříd pracovat ve školním  projektu Pohlazení pro maminky. Velmi důležitý byl výběr a nácvik textů pro recitační soutěž a hledání těch nejhezčích písní pro soutěž Poličský skřivánek. Celý leden a únor děti pilně nacvičovaly a všechny vystoupily se svým programem ve svých třídách. Ti nejlepší recitátoři potom byli vybrání k reprezentaci naší školy v oblastním kole recitační soutěže v Tylově domě. Zde se po vydařených výkonech podařilo postoupit osmi žákům do okresního kola ve Svitavách, které se konalo tradičně v divadle Trám. A zde se podařil další velký úspěch. Všichni naši žáci, kteří se soutěže zúčastnili, byli oceněni.

Čestné uznání získali: Jan Štěpánek 1.C, Jan Teplý 2.B, Lukáš Fizer 5.B

Do krajského kola v Pardubicích postupují: Sofie Kavanová 3.A, Jan Pávek 3.A, Jolana Klimešová 2.B a Pavel Vojtíšek 5.B

Nejlepší zpěváčci budou dále soutěžit na gymnáziu v soutěži Poličský skřivánek.

Všem umístěným blahopřejeme a držíme palce do dalších soutěží.

Počet návštěv - Dnes: 2 | Včera: 35 | Týden: 300 | Měsíc: 1342 | Celkem: 301936