Zeměpisná olympiáda

I v letošním roce se naše škola zapojila do zeměpisné olympiády. Školního kola se ve třech kategoriích zúčastnilo 37 žáků. V kategorii A (6. ročník) zvítězil František Groulík před Matějem Pentekem a René Sionem (všichni ze 6.A). Kategorii B (7. ročník) ovládl Ondřej Bartoň před Matějem Chmelem a Terezou Šolcovou (všichni 7.A). V poslední kategorii C (8. + 9. ročník) dosáhla stejného počtu bodů trojice žáků - Karolína Jašková (9.A), Barbora Groulíková a Lukáš Popelka (oba 8.A).

Okresní kolo se konalo online formou a výše jmenovaní celé dopoledne řešily zeměpisné úkoly v systému Masarykovy univerzity Brno. Tady se nám tolik nedařilo, v každé kategorii se nejlepší žák naší školy umístil na 13. místě. I tak všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy.

Kabinet zeměpisu

Počet návštěv - Dnes: 47 | Včera: 54 | Týden: 154 | Měsíc: 389 | Celkem: 302504