Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

27. ledna 2022 se naši tři žáci Michal Bulva, Václav Šafář a Martina Kocandová zúčastnili regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR, které se konalo distančně formou on-line testu. Ve znalostech z chemie celkem soutěžilo 419 žáků ze 173 základních škol pěti krajů – Pardubického, Královéhradeckého, Libereckého, Středočeského a Kraje Vysočina. Do finále postoupilo 30 nejúspěšnějších řešitelů a mezi nimi i Martina Kocandová.

Ve finále na ni a její soupeře čekala práce v laboratoři. Regionální finále proběhlo prezenčně v laboratořích SPŠCH Pardubice 16.3. Výsledky jsme se dozvěděli až 6. dubna. V tento den se v pardubickém ABC klubu po dvouleté odmlce opět konalo slavnostní vyhlášení výsledků a předávání cen. Martina vybojovala skvělé 7. místo, jen malý kousek ji chyběl k postupu do celostátního kola. V hodnocení škol jsme obsadili pěkné 8.místo.

Martině blahopřejeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Počet návštěv - Dnes: 41 | Včera: 50 | Týden: 248 | Měsíc: 1290 | Celkem: 301884