DEN S PRVŇÁČKY 9.C + 1.C

V pátek 29. dubna jsme v rámci vrstevnického programu strávili celé dopoledne s dětmi z 1.C. My, deváťáci, jsme vymysleli úkoly, které děti následně plnily během šipkované. Ta nás zavedla až na Šibeniční vrch a cestou jsme řešili „krádež šperků“.

Na prvňáčky jsme čekali hned ráno před jejich učebním pavilonem, odkud jsme společně vyrazili dopadnout zloděje a najít poklad. Zatímco jsme se dělili do skupinek, malý tým deváťáků vyrazil napřed, aby označil cestu šipkami a ukryl úkoly. Cesta vedla nesnadným terénem a úkoly byly často záludné, ale společně – vždy ve skupince složené z prvňáčků i deváťáků – jsme je hravě zvládli.

Když jsme nakonec dorazili na vrch s krásným výhledem, čekali nás naši spolužáci s připraveným občerstvením a hlavně na ohni opečenými špekáčky. Společně jsme se najedli a vyrazili na cestu zpět. Páteční dopoledne jsme si báječně užili a už se těšíme na další společné setkání.

Za 9.C Karolína Schüchová

Počet návštěv - Dnes: 6 | Včera: 40 | Týden: 186 | Měsíc: 1150 | Celkem: 300521