Projekt „Život máš ve svých rukou“

V červnu probíhá v rámci předmětu Výchova ke zdraví projektový den „ Život máš ve svých rukou“. Žáci devátých ročníků vedou své mladší spolužáky ze šestých tříd, krok za krokem v tréninku základů první pomoci. Po zkouknutí návodného dokumentu Resuscitace se děti po skupinkách rozmístí na osm stanovišť. Deváťáci vybaveni informacemi i potřebným materiálem názorně vyučují správné postupy v případě příchodu ke zraněnému, krvácení, bezvědomí, otřesu mozku, zlomenin končetin, popálenin a resuscitace. Projekt končí závěrečným testem a zhodnocením.

Deváťáci: „ …bylo to super. Děcka nezlobily a odpovídaly“

Šesťáci: „…. dobrý to bylo, byla i sranda…"

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 3 | Včera: 40 | Týden: 182 | Měsíc: 3 | Celkem: 276420