Školní výlet 5.B

Letošní první letní den si naše třída pěkně užila na školním výletě, při kterém jsme spojili poznávání přírody a památek s poznatky vědy. V 9 hodin jsme vypluli parníkem z přístaviště  Brno – Bystrc ke hradu Veveří. Tento hrad se rozprostírá na vrcholcích nad přehradou na řece Svratce a bývá díky svému vzhledu označován jako moravský Karlštejn. Sluníčko zpříjemnilo krásný výhled na okolní lesnaté kopce a silný vítr rozvlnil vodní hladinu jak na moři. Po návratu zpět do přístavu jsme se přesunuli do science centra Vida na napínavý výukový program Chytřejší než Holmes. Zbytek času jsme věnovali průzkumu dalších zajímavých věcí v tomto naučném parku. Kotva z přístavu nám určitě přinese štěstí na 2. stupni naší školy. Ahóóój v šestém ročníku!

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 33 | Včera: 43 | Týden: 185 | Měsíc: 260 | Celkem: 279795