Přespolní běh 2022

Stalo se již tradicí, že sportovní soutěže zahajuje na začátku nového školního roku mezi žáky tak „oblíbený“ přespolní běh. Letos tomu nebylo jinak. Ve středu 14.9. mohli mladí sportovci porovnat běžecké síly s ostatními školami z obvodu v poličském lesoparku Liboháj za velmi deštivého počasí.

Ti nejlepší postoupili a o týden později boje zopakovali již na okresní úrovni, kam se probojovala dvě naše dívčí družstva z druhého stupně. I zde – v okresním kole – se naši svěřenci neztratili. Za zmínku jistě stojí famózní výkon Barči Groulíkové a Andrei Kantorové, které se umístily na prvním a druhém místě.

Díky těmto výkonům postoupilo celé družstvo starších dívek do krajského kola, které se konalo v Hlinsku. Zde se našim svěřenkyním opět dařilo, když celý závod ovládla naše Lucie Jílková a týmu o jediný bod uteklo republikové finále.

Všem našim zúčastněným reprezentantům gratulujeme k odvedeným výkonům!

Copyright © 2023 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 3 | Včera: 40 | Týden: 230 | Měsíc: 319 | Celkem: 295799