Pasování na školáky

Vrstevnický program 1. a 9. tříd

Letošní třicáté září bylo pro naše nejmladší žáčky výjimečným dnem. Proběhlo totiž v tělocvičně naší školy slavnostní pasování prvňáčků do cechu školáckého. Děti nastoupily po třídách se svými patrony z 9. tříd, kteří jim byli velikou oporou.

Žáčci společně zarecitovali naučenou básničku a potom byli jmenovitě představeni a dostali slavnostní listinu, ve které je zapsáno, jaká pravidla má správný školák dodržovat. Noví školáci slíbili, že se budou snažit být vzornými školáky a budou se těmito pravidly řídit. Jejich patroni z devátých tříd je budou v průběhu první třídy při dalších společných akcích v jejich snaze podporovat a pomáhat jim.

Copyright © 2023 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 3 | Včera: 40 | Týden: 230 | Měsíc: 319 | Celkem: 295799