Sportovní lezení

img 20150109 084415Každoročně pořádá ZŠ Na Lukách turnaj ve sportovním lezení na umělé stěně, kterou jejich sportovní hala oplývá. Tento progresivní sport si našel cestu i k některým z našich žáků. Stálicemi této sportovní akce jsou dvojčata Vičarovi, kteří společně s Adamem Jelínkem tvoří tým sahající každoročně na příčky nejvyšší. I letos tomu nebylo jinak a postoupili tak zaslouženě do okresního kola.

Tito borci byli doplněni o další sportovní lezce z druhého stupně naší školy, ale také o vítěze ze školního kola ve šplhu na tyči z prvního stupně. Zde překvapily hlavně mladé gymnastky K. Kotvová a M. Mourová. Druhá jmenovaná se stala největším překvapením i v okresním kole, kde zaslouženě zvítězila v lezení na obtížnost a v lezení na rychlost zaostala o pouhé tři sekundy za vítězkou. Gratulujeme nejen Marušce Mourové, ale všem ostatním reprezentantům naší školy!

Momentky ze závodů ve fotogalerii.

Počet návštěv - Dnes: 7 | Včera: 74 | Týden: 314 | Měsíc: 989 | Celkem: 301583