Zdravohrátky

Ve středu 23. listopadu se dívky z 8. a 9. tříd, které uvažují o studiu a dalším uplatnění v oblasti zdravotnictví, zúčastnily ZDRAVOhrátek ve Střední zdravotnické škole ve Svitavách. V rámci této akce škola představila obory praktická sestra a masér ve zdravotnictví. Naše dívky byly velmi šikovné a během plnění soutěžních úkolů si prohlédly nejen prostory školy, ale podívaly se i do nemocnice a na pracoviště zdravotnické záchranné služby. Uvědomily si, že práce ve zdravotnictví je sice velmi náročná, ale zároveň záslužná a krásná. Snad jim toto poznání pomůže při rozhodování o dalším profesním směřování a volbě střední školy.

Copyright © 2023 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 3 | Včera: 40 | Týden: 230 | Měsíc: 319 | Celkem: 295799