Scottie Go!

Na naší planetu (do našeho robotického kroužku) přistála kosmická loď s mimozemšťanem Scottiem. Bohužel se mu loď porouchala a je na šikovných žácích robotického kroužku, aby mu pomohli najít náhradní díly, které se nachází na jednotlivých kontinentech naší planety. Na každém z nich nás čekají úkoly, které musíme vyřešit pomocí přítomných příkazů (např. funkce, smyčky, povely). Někdy je pro nás programování náročné a musíme si vzájemně pomoci. Cíl máme ale všichni stejný. Pomůžeme Scottiemu najít všechny náhradní díly potřebné k opravě jeho kosmické lodi, aby se mohl vrátit na svoji planetu.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 2 | Včera: 66 | Týden: 68 | Měsíc: 1020 | Celkem: 303135