Lyžařský výcvik 7.B, D

lvkPůvodně naplánovaný lyžařský výcvik 7.B, D na poličské sjezdovce se posunul do týdne 23. - 27.1.2023. Žáci se velmi snažili, a i přes počáteční nezdary těch, kteří stáli na lyžích poprvé, si ke konci kurzu všechny děti osvojily základy lyžování, a některé dokonce prohloubily své zkušenosti. Každý den pilně trénovaly rozjezdy, zastavení, zatáčení, otáčení, odšlapovaly, carvingovaly a volně lyžovaly v dlouhých obloucích. Někdo jezdil rekreačně, někdo středně sportovně a ti nejlepší funcarvingovali. Při slalomovém závodě v poslední den výcviku bylo těžké najít vítěze, diplom a zlatou medaili by si zasloužili všichni, padesátka béčáků a déčáků.

Počet návštěv - Dnes: 30 | Včera: 56 | Týden: 293 | Měsíc: 1335 | Celkem: 301929