Skřítci Pomocníčci ve 2.B

V rámci probíraného tématu Rodina v předmětu Svět poznání jsme s dětmi v prosinci zahájili soutěž o získání titulu Skřítek Pomocníček. Děti dostaly kartu s 20 okénky a měly za úkol každý den udělat alespoň jeden dobrý skutek, tedy pomoci rodičům, v rodině a domácnosti s drobnými pracemi a úkoly. Děti si ovšem měly samy  práci najít, nebo se o ni přihlásit a zeptat se, jestli je něco potřeba pomoci. Po splnění úkolu jim rodiče do okénka aktivitu potvrdili. Děti pak ve škole dostaly modrou samolepku sovičky do tabulky „modrého života“. Ty, které nasbíraly všech 20 modrých okének, získaly diplom a titul Skřítek Pomocníček. Slíbili jsme si, že i po skončení soutěže budou skřítci Pomocníčci pomáhat dál a dělat radost sobě i druhým.

Počet návštěv - Dnes: 22 | Včera: 41 | Týden: 121 | Měsíc: 22 | Celkem: 302137