Recitační soutěž a Pohlazení pro maminky

Každý rok v lednu zahajujeme projekt Pohlazení pro maminky. Začínáme výběrem textů k přednesu a písní pro soutěž Poličský skřivánek. V každé třídě se v průběhu února konala základní kola a ti nejlepší recitátoři a zpěváci byli vybráni do oblastních kol soutěží. Oblastní kolo soutěže proběhlo za velké účasti recitátorů 15.3. v ZŠ Na lukách. Naši školu úspěšně reprezentovalo 10 žáků, získali jsme 5 umístění a 3 čestná uznání. V 0. kategorii získal 2. místo Václav Pávek s textem Růže z lásky a čestné uznání Karolína Jílková, která zabojovala a zvládla i velikou trému. V 1. kategorii se na 2. místě umístila Lucie Škaroupková s Machem s Šebestovou. 3. místo získal Jan Teplý a my už víme, proč mají vlaštovky bílá bříška. Ve velké konkurenci se neztratili ani zástupci 2. kategorie. Ondřej Varga se umístil se svým Autem z pralesa na 1. místě a velké uznání patří Sofii Kavanové, která jako náhradník na poslední chvíli zastoupila nemocného spolužáka a obsadila 2. místo s textem Já Baryk a můj ježek. Čestné uznání získaly Marie Klimešová a Karolína Jahodová. Umístění žáci budou naši školu reprezentovat v divadle Trám ve Svitavách v okresním kole recitační soutěže. Blahopřejeme a držíme palce.

Copyright © 2023 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 4 | Včera: 83 | Týden: 224 | Měsíc: 367 | Celkem: 288854