Pohár rozhlasu

pohar rozhlasuTradičního atletického meetingu – Pohár rozhlasu – jsme se v obvodním kole zúčastnili ve všech čtyřech kategoriích a ve všech se naše družstva probojovala bez větších problémů do okresního kola, které se konalo v Litomyšli. Zde na naše žáky čekala již mnohem silnější konkurence. Ovšem i zde naši svěřenci předvedli velmi kvalitní výkony, když starší žáci vybojovali bronzové medaile, starší žákyně stříbrné medaile a děvčata ze šestých až sedmých tříd vybojovala dokonce kov nejcennější a tím si všechna tři družstva zajistila postup do krajského kola, které se koná 26. 5. ve Svitavách. Všem naším mladým atletům děkujeme za kvalitní výkony a vzornou reprezentaci naší školy.

Počet návštěv - Dnes: 28 | Včera: 47 | Týden: 168 | Měsíc: 1132 | Celkem: 300503