Permonium Oslavany

Dne 4.6. byly třída 6.D a 6.B na výletě v Oslavanech u Brna v Permoniu. Při příjezdu byli žáci rozděleni do skupin po 4-5 lidech a bylo jim vysvětleno, co budou celé dopoledne dělat. V celém Permoniu je rozmístěno přes sto čtyřmístných kódů, ale jen zlomek z nich žáci potřebovali k úspěšnému ukončení několika zábavných úkolů, které byli rozmístěny v různých oblastech areálu. Oblasti byly pestré - lanová překážková dráha, důlní bludiště, labyrint, cesta v “podzemí” a další. Na 9 tabletech rozmístěných po celém areálu, které při otisku permonických hodinek zadaly úkol v různé oblasti s nápovědou ke správnému kódu, žáci postupně odevzdávali úkoly tím, že do nich napsali kód, který s nápovědou vyřešili. Na konci některé skupiny s největším počtem odevzdaných správných úkolů dostaly odměnu a vyrazili jsme domů. Výlet se nám moc líbil a těšíme se, až pojedeme na další.

6.B a 6.D

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 25 | Včera: 17 | Týden: 25 | Měsíc: 313 | Celkem: 305203