Zeměpisná olympiáda

Fotografie0203V úterý 16.02. se naši žáci zúčastnili okresního kola v zeměpisné olympiádě. Samozřejmě postup nebyl zadarmo, ale těžce vybojovaný ve školním kole. Naši mladí cestovatelé se ze záludností otázek okresního kola vypořádali velmi dobře ve všech kategoriích. Nejmladší kategorii A vypracoval Michal Jílek ze 6.A a umístil se na velmi pěkné 5. příčce. Mezi sedmáky bojoval Michal Martínek ze 7.A a obsadil 3. místo. Kategorie C je spojena. (8. a 9. třídy). Nás reprezentoval Marek Dittrich z 9.A a obsadil 3. místo s pouhou půl bodovou ztrátou na 1. místo. Takže na body se dostal do krajského kola, kde mu přejeme mnoho úspěchů. Všem třem chlapcům gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

J. Dvořáková

Počet návštěv - Dnes: 38 | Včera: 47 | Týden: 178 | Měsíc: 1142 | Celkem: 300513