Maškarní odpoledne

IMG 20160217 141322IMG 20160217 141353Dne 17. 2 2016 se konalo pro děti ze všech oddělení školních družin maškarní odpoledne plné soutěží a zábavy. Paní vychovatelky v čele s panem vychovatelem připravili pro děti soutěže v maskách, které si děti vyráběly ve svých družinách. Téměř stovka dětí zaplnila prostory školní tělocvičny, kde se děti snažily ukázat své umění v jednotlivých disciplínách, které si pro ně jejich vedoucí připravili.

Děti si vyzkoušely rovnováhu na lavičkách s přenášením pingpongového míčku na lžíci, chůzi na chůdách, prolézání strachovým pytlem, slalom s florbalovou hokejkou a skoky přes švihadlo. Za každou splněnou disciplínu byly děti odměněny bonbony a na závěr tohoto odpoledne se konala soutěž družstev zaměřená na rychlost a obratnost našich dětí. Atmosféru doplňovala hudba, která celé odpoledne dětem hrála a můžeme říct, že tento den byl příjemným zpestřením pro každého z nás a těšíme se, až něco podobného zopakujeme.

Počet návštěv - Dnes: 28 | Včera: 50 | Týden: 235 | Měsíc: 1277 | Celkem: 301871