Oblastní kolo minifotbalu žáků 8. – 9. tříd

Po přespolníPA020612m běhu každoročně navazuje pro chlapce oblíbenější soutěž mezi školami a tou je minifotbal. Dne 2.10. byl naplánován turnaj kategorie 8. – 9. tříd, který se konal v hale ZŠ Na Lukách. Turnaj byl poznamenán neúčastí mnoha škol spadajících do naší oblasti. I tak se chlapci ze ZŠ Na Lukách, ZŠ Bystrého a v neposlední řadě také reprezentanti naší školy porvali o postup do okresního kola.

První zápas vyhrál tým ZŠ Bystré nad domácím týmem. Ve druhém zápase se naši svěřenci utkali s týmem ZŠ Na Lukách, kdy jsme si nechali vzít vítězství v posledních minutách utkání dvěma góly a po zaznění konečného hvizdu stav utkání zněl 4:4. Všechny pohledy se tak upíraly k poslednímu našemu utkání se ZŠ Bystré, které mělo rozhodnout o postupujícím. Před koncem zápasu byl stav utkání 1:1, což nahrávalo bysterskému týmu. A když v posledních sekundách Adam Andrle jen těsně minul bránu soupeře, do okresního kola postoupil tým fotbalistů z Bystrého. Gratulujeme!

Zpracoval: Mgr. Petr Schaffer

Počet návštěv - Dnes: 70 | Včera: 51 | Týden: 303 | Měsíc: 978 | Celkem: 301572