Přespolní běh

3Každoročně přespolní běh otevírá bránu do sportovních soutěží mezi školami. Letos tomu nebylo jinak a tak se18.9. uskutečnilo v lesoparku Liboháj obvodní kolo v této soutěži, kde naše škola disponovala širokou běžeckou základnou. Do okresního kola, které se konalo 30.9. se probojovali naši žáci v kategorii jednotlivců a družstvo našich chlapců z 8. a 9. tříd.

V okresním kole byla konkurence daleko silnější, ale i tak se podařilo umístit pár sporťáčkům z prvního stupně na příčky nejvyšší. Překvapením dne pak byl postup našich starších chlapců do krajského kola, které se konalo 9.10. v Pardubicích. Zde naši svěřenci navázali na výkony z minulého roku a obsadili shodně čtvrté místo. Gratulujeme!!!

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 6 | Včera: 74 | Týden: 313 | Měsíc: 988 | Celkem: 301582